CONTACT
Federatie Steinerscholen
Diksmuidelaan 127
2600 Antwerpen
T +32 3 213 23 33
info@steinerscholen.be
Code cursus: 25NG04
De wijze waarop mensen met autisme betekenis geven aan de wereld staat centraal. Begrip voor en kennis van het autistisch denken is het startpunt. Autisme Centraal vertrekt vanuit een oplossingsgericht denkkader met als leidraad de kwaliteiten en sterktes van mensen met autisme.
In de namiddag is er voor zowel leraren basis- als secundair onderwijs ook een namiddagprogramma met intervisie voorzien.
Inschrijven voor de intervisie kan via de volgende links:
– intervisie leraren in het basisonderwijs
– intervisie leraren in het secundair onderwijs
Inschrijven doe je via het formulier onderaan deze pagina.
Is de vorming volzet? Stuur dan een mailtje naar pedagogischebegeleidingsdienst@steinerscholen.be en wij zetten jou op de wachtlijst.
18/11/2025 09:30 | 13/05/2025 12:45 | Dinsdagochtend | Clemenspoort, Gent |
Koffie en thee worden voorzien.
Je ontvangt enkele dagen voor de start nog een mail met alle praktische info. De factuur wordt opgemaakt en verzonden na de start van de eerste sessie. Na inschrijving zijn onze annulatievoorwaarden echter wel van kracht. Je kan ze hier nalezen.
Autisme Centraal is een Gentse organisatie die professionals, steunfiguren en iedereen met interesse voor autisme ondersteunen met unieke opleidingen en de meest doeltreffende tools. Meer info vind je hier.