CONTACT
Federatie Steinerscholen
Diksmuidelaan 127
2600 Antwerpen
T +32 3 213 23 33
info@steinerscholen.be
Code cursus: 25NA05
Met een lerend netwerk zet je in op de behoefte om te leren met en van anderen door uitwisseling. Dit lerend netwerk heeft de bedoeling zowel startende als ervaren leraren samen te brengen om in dialoog te gaan over een gedeeld vraagstuk. Onder begeleiding van pedagogisch begeleider Kelly De donder worden voorbeelden van goede praktijken gedeeld en leren we van elkaar. Daarnaast geef je vooraf bij inschrijven ook aan welke vragen er leven bij jou zodat de procesbegeleider indien nodig een inhoudelijke component kan voorzien.
Tijdens deze sessies:
✔ Verkennen we onderwijsgerelateerde thema’s vanuit verschillende invalshoeken.
✔ Wisselen we ervaringen en inzichten uit in een veilige en constructieve omgeving.
✔ Dagen we elkaar uit om verder te blijven ontwikkelen en professionaliseren.
✔ Kunnen zowel startende als ervaren leraren hun vragen neerleggen om hun onderwijspraktijk te versterken en via hun inbreng het verschil maken voor de ander.
Daarenboven krijg je niet alleen nieuwe inzichten en inspiratie, maar bouw je ook een waardevol netwerk op buiten jouw schoolmuren.
TIP – dit lerend netwerk is de ideale aanvulling voor de aanvangsbegeleiding en mentoring binnen de schoolmuren – samen inschrijven voor deze sessies kan een grote meerwaarde zijn.
Schrijf je in en ontdek hoe samen leren leidt tot sterkere onderwijspraktijken.
Er worden doorheen het schooljaar 3 lerend netwerkmomenten georganiseerd. Je kan er eentje meepikken of je kan ze ook alle drie volgen (schrijf je dan telkens per sessie in!) De resterende netwerkmomenten zijn:
Netwerkmoment op 31 maart 2026 – IK SCHRIJF ME IN.
Inschrijven doe je via het formulier onderaan deze pagina dat vanaf begin juni zal verschijnen.
09/12/2025 13:30 | 09/12/2025 16:30 | dinsdag | Vormingslokaal Federatie |
Er worden doorheen het schooljaar 3 lerend netwerkmomenten georganiseerd. Je kan er eentje meepikken of je kan ze ook alle drie volgen (schrijf je dan telkens per sessie in!)
Geef je bij inschrijven aan welke vragen er leven bij jou zodat de procesbegeleider indien nodig een inhoudelijke component kan voorzien. (in het veld ‘vragen / opmerkingen’ onderaan het inschrijvingsformulier)
Koffie en thee worden voorzien.
Je ontvangt enkele dagen vooraf de start nog een mail met alle praktische info.
De factuur wordt opgemaakt en verzonden na de start van de eerste sessie.
Na inschrijving zijn onze annulatievoorwaarden echter wel van kracht. Je kan ze hier nalezen.
Kelly De Donder staat al sinds 2003 in het onderwijs en heeft ondertussen al 12 jaar ervaring als klasleerkracht in de onderbouw.